Kategoriler

PRN ZAXE X2 WiFi 3D YAZICI

17.582 TL
Havale ile %2 indirim fırsatı.. 17237,25 TL
Stok DurumTükendi
Garanti Mağaza

Zaxe X2 Wifi 3D Yazıcı

Uzaktan Kontrol Var

Renk Gri

Tabla Tipi Hareketsiz Isıtmalı Tabla Var

Otomatik Kalibrasyon Var

Nozzle Sayısı 1 Adet

Filament Giriş Sayısı 1 Adet

Baskı Teknolojisi FFF

Prestij

Zaxe X2 kendini kanıtlamış X1 ürünün devamıdır. X2 gelişmiş özellikleriyle kendinden sıkça söz ettirir. 3D yazıcı alanında birçok yenilikçi özelliği ile sektöründe parmakla gösterilir. Ülkemizin en çok satan 3D yazıcı markalarından biridir.

Elektrik Kesintisine Çözüm

Elektrik kesintileri için kesin çözüm önerisi geliştirmiştir. Kesinti anında beklemededir. Çıktınızın bu kesintiden olumsuz olarak etkilenmesini engellemek için özel olarak dizayn edilmiştir.

Wi-Fi Seçeneği

Çağın gereklerine uygun bir şekilde üretilen üç boyutlu yazıcıların kablosuz bağlantı özelliği sayesinde oturduğunuz yerden, sadece tek bir düğmeye basarak, ortak ağa bağlı tüm 3D yazıcılara talimat göndererek çıktınızı hazırlayabilir, alabilir, istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Algoritma

3D yazıcının gelişmiş algoritması tasarımlarınızda büyük bir serbestlik alanı tanır. En zor çizimleri, açıları, tasarımları, ölçekleri, vb. kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Enerji Harcama

ABS baskı için 500 Watt, PLA baskı için sadece 300 Watt enerji tüketimi yapan Zaxe X2 Wifi 3D yazıcılar az güç kullanımı ile yüksek performans sunarlar. Aldığınız çıktıdan verim almanız için elinden geleni yapar. Az enerji kullanımı sayesinde maddi olarak faturanıza destek olur. Tasarruf imkanı sağlar.

Metal Kafa

3D yazıcınızın metal baskı kafası içeriğinde teflon tüp bulundurmaz. Uzun vadede kullanım imkanı sağlar. Ayrıca çıktı kalitenizi de yükseltir. Filamentinizin bittiği durumlarda baskı makinesi kendini durdurur. Hazırladığınız çıktıyı bozmaz, silmez. Filament takıldığı zaman hazırladığınız tasarım çıktı için uygun hâldedir.

Kağıt Giriş Kapasitesi 10 Sayfa

Kartuş / Toner Adedi 1

Garanti Süresi (Ay) 24

  • Axess kartlar ile yapacağınız 2-14 taksitli işlemlerde otomatik olarak +4 taksit eklenecektir.
  • World kartlar ile yapacağınız 2 ve üzeri taksitli işlemlerde otomatik olarak +4 taksit eklenecektir. (Kampanya tüm World kartlarda geçerli olup, Vakıfbank Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.)
  • Maximum kartlar ile yapacağımız 2-9 taksitli işlemlerde otomatik olarak +3 taksit eklenecektir. 
Ürün Kodu 202101913
Ürün Barkodu 8682503740021
Marka ZAXE
Stok Durumu Tükendi
Garanti (Yıl) 2
İzlenme Sayısı 927